לייעוץ חינם התקשרו 
0544-571069


ייעוץ קרינה - ד"ר ישראל כהן

 

קרינה אלקטרומגנטית היא חלק בלתי נפרד מחיינו. בעיות בקרינה אלקטרומגנטית יכולות להווצר במקום העבודה וגם בבית. מטרתנו היא לאתר בעיות אלו ולפתור אותן.

חברת אינספקטרום מספקת שירותי ייעוץ בנושא קרינה אלקטרומגנטית לפני רכישת נכס, בעת תכנון מערכות החשמל, בשלב הבנייה ובשלב הפעלת מערכות החשמל במבנה. ליווי משלב התכנון ועד שלב הביצוע מבחינת החשיפה לקרינה אלקטרומגנטית.


חשיבותו של יועץ קרינה 

כדי למנוע בעיות של חשיפת אנשים (למשל עובדים במבנה הייטק חדש או ילדים במבני חינוך חדשים) לקרינה אלקטרומגנטית גבוהה, רצוי שמבנה חדש יתוכנן בשילוב עם יועץ קרינה. אנו נעבור על תוכניות החשמל, נעזור למקם את לוחות החשמל במקומות מתאימים ונייעץ בנושא מעבר תווי כבלי זרם ראשיים. במקרה הצורך נתכנן מיגון נגד שדות מגנטיים סביב מתקני החשמל במבנה ונגיש מפרט מיגון מלא. ייעוץ בשלב התכנון וליווי בשלב הביצוע יכול לחסוך כסף רב לקבלן המבצע. תיקון בעיות קרינה במבנה קיים כרוך בעלויות כספיות לא מבוטלות ובכאב ראש גדול לבעל המבנה. 


לפני הקמת מבנה חדש רצוי גם לוודא שרמת החשיפה לשדות אלקטרומגנטיים בשטח המיועד לבנייה הנובעת ממקורות קרינה חיצוניים אינה חורגת מההמלצות של המשרד להגנת הסביבה. אף אחד לא רוצה לגלות בדיעבד שהוא בונה מבנה באזור בו קיימת רמת קרינה גבוהה. בדיקה מקדימה של מקורות קרינה מבוצעת במסגרת מתן שירותי ייעוץ קרינה.


ליצירת קשר

טלפון: 054-4571069
פקס:  077-4703381
דואר אלקטרוני: info@inspectrum.co.il

צור קשרטואול - אתרים באינטרנט