אינספקטרום ייעוץ קרינה

  • ד"ר ישראל כהן - פיסיקאי מומחה
  • ייעוץ, מדידות ומיגון
  • לייעוץ חינם חייגו: 054-457-1069

בדיקת קרינה באר שבע - ד"ר ישראל כהן

בדיקה של הקרינה בביתנו ומחוצה לו חשובה מאוד ומסיבה זו ניתן לזהות פעמים רבות מודעות ופרסומים של מומחים לגבי בדיקת קרינה באר שבע ואזורים אחרים בארץ. 

חברת אינספקטרום ייעוץ קרינה מבצעת בדיקות קרינה אלקטרומגנטית באישור המשרד להגנת הסביבה. 

מאמר זה יעזור לכם להבין אודות סוגי הבדיקות השונות והמשמעות שלהן.

בדיקת קרינה – על מה מדובר?

השאלה העיקרית שצצה בראשם של רוב האנשים ששומעים פעם ראשונה על בדיקות קרינה ביתיות היא האם הקרינה בביתנו יכולה לסכן אותנו ואת בני משפחתינו. 

התשובה מורכבת. ניתן לומר שכיום רב הנסתר על הגלוי מבחינת הידע המדעי שיש לנו על נזקים ארוכי טווח מקרינה אלקטרומגנטית בלתי מייננת.

 המשרד להגנת הסביבה הגדיר רף מסוים של ערכי מכסימום (חלקם מוגדר בצורת תקנות וחלקם ניתנים כהמלצות בלבד לציבור) של קרינה חשמלית.

 הכוונה לשדה מגנטי בתדר נמוך וקרינה סלולאריות שמותר להחשף אליהם. 

אם נהיה חשופים לרמות קרינה נמוכות יותר מהרמות שהגדיר המשרד להגנת הסביבה, סביר להניח שלא ייגרם לנו נזק בריאותי כתוצאה מהקרינה.

 אם נהיה חשופים לרמות גבוהות יותר, לא בטוח שייגרם לנו נזק בריאותי, אולם מומלץ לנקוט בצעדי מניעה/הפחתה של רמות הקרינה. 

כך או כך, הכוונה היא לא להבהיל את תושבי הבית אלא להפוך אותם למודעים יותר לחשיבותו של שירות בדיקת קרינה באר שבע וערים אחרות בארץ.

בדיקות קרינה באר שבע – מה הן כוללות?

ישנם סוגים שונים של בדיקות קרינה וניתן להזמין בדיקת קרינה חשמלית או בדיקות קרינה סלולארית או בדיקת קרינה מיוחדת. 

מכיוון שיש סוגים שונים של בדיקות ומשום שכל אחד מתגורר באזור אחר ומשתמש במכשירים חשמליים או בציוד אלקטרוני שונה, ההמלצה היא להזמין ייעוץ של מומחה לבדיקות קרינה. 

המומחה יקשיב לסיבה לשמה הוא נקרא אל ביתכם, יבחן את הבית ויאמר לבעל הבית מהן בדיקות הקרינה אותן מומלץ לבצע. 

לפני הבדיקה כדאי לבקש מהאדם שבא אליכם אישור מטעם המשרד להגנת הסביבה המעיד שהוא מורשה לבצע בדיקת קרינה בבאר שבע ובערים נוספות בארץ, לאחר מכן לסכם איתו את המחיר הכולל של הבדיקות ולקבוע את התאריך המתאים לכם לביצוע אותן בדיקות.

השירותים שאנו מספקים בנושאי קרינה – בדיקת קרינה ועוד

  • ייעוץ קרינה – הייעוץ ניתן לאנשים שמעוניינים לרכוש נכס ומעוניינים לדעת שאין רמת קרינה חריגה בנכס. ייעוץ קרינה ניתן גם בשלב הבנייה ותכנון מערכות שונות בבית ובמקרה בו הלקוח מעוניין בבדיקות מסוימות ומעוניין לדעת מהי המלצתו של המומחה. בזכות מתן ייעוץ זה ניתן לחסוך כסף רב ולמנוע עוגמת נפש.
  • בדיקות קרינה – בדיקות של קרינה אלקטרומגנטית. בדיקות אלו תמיד יבוצעו ע"י מומחה שמצויד באישור מטעם המשרד להגנת הסביבה ובמכשירי מדידה מכוילים ומדויקים המתאימים לבדיקה הנדרשת.
  • מיגון קרינה – פתרון בעיות קרינה והתקנת מיגון שישמש למטרת מנע של קרינה גבוהה. התקנת המיגון תבוצע תמיד בפיקוח מומחים בתחום ובסיוע צוות מקצועי מיומן.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים אודות בדיקות קרינה בבאר שבע והאזור? התקשרו למספר 054-4571069והמומחים שלנו לבדיקות קרינה ומתן פתרונות מתקדמים לבעיות קרינה ישמחו לעמוד לרשותכם.

צור איתנו קשר!
סגירת תפריט
Call Now Button054-457-1069