בדיקת קרינה באר שבע - ד"ר ישראל כהן - פיזיקאי מומחה

ופרסומים של מומחים לגבי בדיקת קרינה באזור באר שבע והדרום ואזורים אחרים בארץ. חברת אינספקטרום ייעוץ קרינה מבצעת בדיקות קרינה אלקטרומגנטית באישור המשרד להגנת הסביבה באזור באר שבע והדרום. מאחורינו ניסיון של אלפי מדידות קרינה בבתי מגורים ומקומות עבודה, כולל מציאת פתרון לבעיות קרינה. מאמר זה יעזור לכם להבין אודות סוגי הבדיקות השונות והמשמעות שלהן. לייעוץ חינם התקשרו 054-4571069.

בדיקת קרינה – על מה מדובר?

השאלה העיקרית שצצה בראשם של רוב האנשים ששומעים פעם ראשונה על בדיקות קרינה ביתיות היא האם הקרינה בביתנו יכולה לסכן אותנו ואת בני משפחתינו. התשובה מורכבת. ניתן לומר שכיום רב הנסתר על הגלוי מבחינת הידע המדעי שיש לנו על נזקים ארוכי טווח מקרינה אלקטרומגנטית בלתי מייננת. המשרד להגנת הסביבה הגדיר רף מסוים של ערכי מכסימום (חלקם מוגדר בצורת תקנות וחלקם ניתנים כהמלצות בלבד לציבור) של קרינה חשמלית (הכוונה לשדה מגנטי בתדר נמוך) וקרינה סלולאריות שמותר להחשף אליהם. אם נהיה חשופים לרמות קרינה נמוכות יותר מהרמות שהגדיר המשרד להגנת הסביבה, סביר להניח שלא ייגרם לנו נזק בריאותי כתוצאה מהקרינה. אם נהיה חשופים לרמות גבוהות יותר, לא בטוח שייגרם לנו נזק בריאותי, אולם מומלץ לנקוט בצעדי מניעה/הפחתה של רמות הקרינה. כך או כך, הכוונה היא לא להבהיל את תושבי הבית אלא להפוך אותם למודעים יותר לחשיבותו של שירות בדיקת קרינה באזור באר שבע והדרום ובערים אחרות בארץ.

בדיקות קרינה באר שבע והדרום – מה הן כוללות?

ישנם סוגים שונים של בדיקות קרינה וניתן להזמין בדיקת קרינה חשמלית או בדיקות קרינה סלולארית או בדיקת קרינה מיוחדת. מכיוון שיש סוגים שונים של בדיקות ומשום שכל אחד מתגורר באזור אחר ומשתמש במכשירים חשמליים או בציוד אלקטרוני שונה, ההמלצה היא להזמין ייעוץ של מומחה לבדיקות קרינה. המומחה יקשיב לסיבה לשמה הוא נקרא אל ביתכם, יבחן את הבית ויאמר לבעל הבית מהן בדיקות הקרינה אותן מומלץ לבצע. לפני הבדיקה כדאי לבקש מהאדם שבא אליכם אישור מטעם המשרד להגנת הסביבה המעיד שהוא מורשה לבצע בדיקת קרינה בבאר שבע ובערים נוספות בארץ, לאחר מכן לסכם איתו את המחיר הכולל של הבדיקות ולקבוע את התאריך המתאים לכם לביצוע אותן בדיקות.

השירותים שאנו מספקים בנושאי קרינה – בדיקת קרינה ועוד

  • ייעוץ קרינה – הייעוץ ניתן לאנשים שמעוניינים לרכוש נכס או לבנות מבנה ומעוניינים לוודא שלא תהיה רמת קרינה חריגה בנכס. ייעוץ קרינה ניתן בשלב התכנון על סמך תכניות חשמל. בזכות מתן ייעוץ זה ניתן לחסוך כסף רב ולמנוע עוגמת נפש.
  • בדיקות קרינה – בדיקות של קרינה אלקטרומגנטית. בדיקות אלו תמיד יבוצעו ע"י מומחה שמצויד באישור מטעם המשרד להגנת הסביבה ובבעלותו מכשירי מדידה מכוילים ומדויקים המתאימים לבדיקה הנדרשת.
  • התקנת מיגון קרינה – אחד הפתרונות השכיחים לבעיות קרינה הוא התקנת מיגון קרינה שמפחית בצורה ניכרת את רמת הקרינה. התקנת המיגון תבוצע תמיד בפיקוח מומחים בתחום ובסיוע צוות מקצועי מיומן.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים אודות בדיקות קרינה בבאר שבע והדרום?

התקשרו למספר 054-4571069 והמומחים שלנו לביצוע בדיקות קרינה ומתן פתרונות

מתקדמים לבעיות קרינה ישמחו לעמוד לרשותכם.

אינספקטרום ייעוץ קרינה - צור איתנו קשר