אינספקטרום ייעוץ קרינה

  • ד"ר ישראל כהן - פיסיקאי מומחה
  • ייעוץ, מדידות ומיגון
  • לייעוץ חינם חייגו: 054-457-1069

בדיקת קרינה חיפה - ד"ר ישראל כהן

בעשור האחרון הציבור הפך ליותר ויותר מודע באשר לסכנות הטמונות בקרינה אלקטרומגנטית על כל סוגיה, דבר זה מוביל רבים להזמין שירות בדיקת קרינה בצפון או בכל מקום אחר בו הוא מתגורר בארץ. חברת אינספקטרום ייעוץ קרינה מבצעת בדיקות קרינה אלקטרומגנטית באישור המשרד להגנת הסביבה.

בדיקת קרינה בחיפה

אם אתם מתגוררים בחיפה ושמעתם על הסיכונים הכרוכים בקרינה אלקטרומגנטית גבוהה שמגיעה מהמכשירים הסלולאריים, ממכשירי החשמל הקטנים בבית וממקורות נוספים, כמו למשל לוח החשמל שלכם, בוודאי תשמחו לשמוע שהזמנת שירות בדיקת קרינה בצפון או בדיקת קרינה חיפה תעזור לכם לדעת מהי רמת הקרינה בביתכם, האם מדובר על רמה מסוכנת של קרינה ומה ניתן לעשות בנידון. דוקטור ישראל כהן מבצע בדיקות קרינה אלקטרומגנטית באישור המשרד להגנת הסביבה תוך שימוש בציוד מדידה מכויל, מדויק ומתקדם. הבדיקות יסודיות ומקצועיות ובסיום התהליך מופק דו"ח  שעיקרו תוצאות של מדידת רמת הקרינה והמלצות לטיפול מונע או פתרונות להורדת רמת הקרינה.

בדיקות קרינה בצפון – חשוב לדעת

לא מספיק להקליד את מחרוזת המילים "בדיקות קרינה חיפה", או "בדיקת קרינה בצפון" במנוע החיפוש של גוגל ולשכור את שירותיה של החברה הראשונה שמופיעה בתוצאות פלט החיפוש. חשוב מאד לבדוק שאותה חברה בה אתם בוחרים  עומדת בקירטריונים הבאים: 

  • ניסיון ומוניטין – חשוב מאוד לשכור את שירותיה של חברה בעלת ניסיון בכל הקשור אל  בדיקות קרינה ובעלת מוניטין מוצלח שנבנה באמצעות לקוחות מרוצים.
  • רישיון – לא כל חברה ולא כל איש מקצוע יכול לבצע בדיקות קרינה. בדיקת קרינה חיפה או בדיקות קרינה בכל חלק אחר בארץ מחייבים אישור של המשרד להגנת הסביבה. בודק מוסמך מחזיק בהיתר לביצוע מדידות מטעם המדינה.
  • ציוד – חשוב מאוד לוודא שהחברה עושה שימוש בציוד מתקדם שעיקרו מדידה מדויקת של רמות הקרינה באזורים שונים בבית. ציוד המדידה צריך להיות מכויל במעבדה מוסמכת עם תאריך כיול בר תוקף.
  • תוכן הבדיקה – חשוב מאוד לוודא שאותה החברה ממנה אתם שוכרים שירותי בדיקות קרינה בבית מתחייבת לספק לכם ייעוץ ובו היא מסבירה מה הן הבדיקות המומלצות לביתכם, הדרכה לגבי כל הקשור אל הבדיקות, דו"ח והמלצות לגבי פתרונות שונים וזאת בהתאם לרמת הקרינה.

בדיקת קרינה בחיפה – ייעוץ מקדים

ייעוץ הוא אחד השירותים החיוניים לכל מי שמעוניין לבצע בדיקות קרינה ביתיות או בדיקת קרינה בצפון לבית חדש או קרקע שאותה הוא עומד לקנות. ישנם סוגים שונים של בדיקות קרינה, אם מדובר על בדיקות של קרינה הנובעת מרשת החשמל (מדידות של שדה מגנטי בתדר נמוך), בדיקות קרינה הנובעת מרשת הסלולר (בדיקת שדה חשמלי או שטף אנרגיה בתדר גבוה) ובדיקות נוספות של קרינה ממכשירים מסויימים כגון מיקרוגלים. ייעוץ יעזור לכם להבין מהן הבדיקות החיוניות לכם, כיצד הן מתבצעות ומה העלות של בדיקות אלו.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים אודות בדיקות קרינה בצפון? התקשרו אלינו והמומחים של אינספקטרום ישמחו לענות על כל השאלות שלכם ולספר לכם אודות בדיקות קרינה ביתיות בצפון בטלפון 054-4571069

צור איתנו קשר!
סגירת תפריט
Call Now Button054-457-1069