בדיקת קרינה חיפה והצפון - ד"ר ישראל כהן - פיזיקאי מומחה

בעשור האחרון הציבור הפך ליותר ויותר מודע באשר לסכנות הטמונות בקרינה אלקטרומגנטית על כל סוגיה, דבר זה מוביל רבים להזמין שירות בדיקת קרינה בצפון או בכל מקום אחר בו הוא מתגורר בארץ. חברת אינספקטרום מבצעת בדיקות קרינה אלקטרומגנטית באישור המשרד להגנת הסביבה באזור חיפה והצפון. מאחורינו ניסיון של אלפי מדידות קרינה בבתי מגורים ומקומות עבודה, כולל מציאת פתרון לבעיות קרינה. לייעוץ חינם התקשרו 054-4571069.

בדיקת קרינה בחיפה והצפון

אם אתם מתגוררים בחיפה והצפון ושמעתם על הסיכונים הכרוכים בקרינה אלקטרומגנטית גבוהה שמגיעה מהמכשירים הסלולאריים, מראוטרים ומאנטנות, ממכשירי החשמל הקטנים בבית, מקווי מתח ומתקנים של חברת חשמל וממקורות נוספים, כמו למשל לוח החשמל שלכם, בוודאי תשמחו לשמוע שהזמנת שירות בדיקת קרינה בצפון או בדיקת קרינה בחיפה תעזור לכם לדעת מהי רמת הקרינה בביתכם, האם מדובר על רמה מסוכנת של קרינה ומה ניתן לעשות בנידון. דוקטור ישראל כהן מבצע בדיקות קרינה אלקטרומגנטית באישור המשרד להגנת הסביבה תוך שימוש בציוד מדידה מכויל, מדויק ומתקדם. הבדיקות יסודיות ומקצועיות ובסיום התהליך מופק דו"ח שעיקרו תוצאות של מדידת רמת הקרינה והמלצות לטיפול מונע או פתרונות להורדת רמת הקרינה.

בדיקות קרינה בחיפה והצפון – חשוב לדעת

לא מספיק להקליד את מחרוזת המילים "בדיקות קרינה חיפה", או "בדיקת קרינה בצפון" במנוע החיפוש של גוגל ולשכור את שירותיה של החברה הראשונה שמופיעה בתוצאות פלט החיפוש. חשוב מאד לבדוק שאותה חברה בה אתם בוחרים  עומדת בקריטריונים הבאים: 

  • ניסיון ומוניטין – חשוב מאוד לשכור את שירותיה של חברה בעלת ניסיון בכל הקשור לבדיקות קרינה ובעלת מוניטין מוצלח שנבנה באמצעות לקוחות מרוצים.
  • רישיון – לא כל חברה ולא כל איש מקצוע יכול לבצע בדיקות קרינה. בדיקת קרינה חיפה או בדיקות קרינה בכל חלק אחר בארץ מחייבים אישור של המשרד להגנת הסביבה. בודק מוסמך מוסמך מחזיק בהיתר לביצוע מדידות מטעם המדינה.
  • ציוד – חשוב מאוד לוודא שהחברה עושה שימוש בציוד מתקדם שעיקרו מדידה מדויקת של רמות הקרינה באזורים שונים בבית. ציוד המדידה צריך להיות מכויל במעבדה מוסמכת עם תאריך כיול בר תוקף.
  • תוכן הבדיקה – חשוב מאוד לוודא שאותה החברה שממנה אתם שוכרים שירותי בדיקות קרינה בבית מתחייבת לספק לכם ייעוץ ובו היא מסבירה מה הן הבדיקות המומלצות לביתכם, הדרכה לגבי כל הקשור אל הבדיקות, דו"ח והמלצות לגבי פתרונות שונים וזאת בהתאם לרמת הקרינה.

בדיקת קרינה בחיפה והצפון – ייעוץ מקדים

ייעוץ הוא אחד השירותים החיוניים לכל מי שמעוניין לבצע בדיקות קרינה ביתיות או בדיקת קרינה בצפון לבית חדש או קרקע שאותה הוא עומד לקנות. ישנם סוגים שונים של בדיקות קרינה, כגון בדיקות של קרינה הנובעת מרשת החשמל (מדידות של שדה מגנטי בתדר נמוך מקווי מתח, שנאים, חדרי חשמל, מערכות סולאריות וכד'), או בדיקות קרינה הנובעת מציוד לתקשורת אלחוטית (מדידות שדה חשמלי או מדידות שטף אנרגיה בתדרים גבוהים מאנטנות, ראוטרים וכד') ובדיקות נוספות של קרינה ממכשירים מסויימים כגון ציוד מעבדה, מיקרוגלים, רכב היברידי וכדומה. ייעוץ יעזור לכם להבין מהן בדיקות הקרינה החיוניות לכם, כיצד הן מתבצעות ומה העלות של בדיקות אלו.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים אודות בדיקות קרינה בצפון? התקשרו אלינו והמומחים של אינספקטרום ישמחו לענות על כל השאלות שלכם ולספר לכם אודות בדיקות קרינה ביתיות בצפון בטלפון 054-4571069

אינספקטרום ייעוץ קרינה - צור איתנו קשר