בדיקת קרינה ירושלים - ד"ר ישראל כהן - פיזיקאי מומחה

חברת אינספקטרום ייעוץ קרינה מבצעת בדיקות קרינה אלקטרומגנטית בירושלים באישור המשרד להגנת הסביבה. הבדיקות מבוצעות בבתים ובמקומות עבודה. מאחורינו ניסיון של אלפי מדידות קרינה, כולל מציאת פתרון לבעיות קרינה. אם אתם מתגוררים בעיר ירושלים או בסביבותיה וראיתם מודעה או פרסום של חברה המבצעת 'בדיקת קרינה ירושלים' קרוב לוודאי שהגיע הזמן לעצור ולהקדיש דקת מחשבה, האם אתם יודעים מהי רמת הקרינה בביתכם והאם יהיה זה רעיון טוב להזמין מומחה בתחום בדיקות קרינה ביתיות. לייעוץ חינם התקשרו 054-4571069.

בדיקת קרינה בירושלים

הקלדת מחרוזת המילים 'בדיקת קרינה ירושלים' במנוע החיפוש של גוגל ולחיצה על כפתור 'חפש' תציג בפניכם פלט תוצאות שיפתיע אתכם. ההפתעה תהיה בעקבות העובדה שכמות התוצאות תהיה גדולה ותמחיש בפניכם את חשיבות הנושא של בדיקות קרינה נכון לעשור האחרון. במילים אחרות, ניתן לומר שככל שהטכנולוגיה מתפתחת בצעדי ענק וככל שכל אחד מאיתנו משתמש בה, כך אנו גם צריכים ללמוד לקחת אחריות על עצמנו ועל בני משפחתנו ולהזמין מדי תקופה (של כמה שנים) מומחה שיבצע בדיקת קרינה חשמלית ובדיקת קרינה סלולארית בבית שלנו ובסביבתו. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים הופכים להיות מודעים לגבי הנושא וזאת משום כתבה זו או אחרת שפורסמה במדיה הכתובה אודות סיכוני הקרינה.

בדיקת קרינה בירושלים – ייעוץ מקדים

ישנם סוגים שונים של בדיקות קרינה ולכן חשוב מאוד ליצור קשר עם חברה שמעסיקים מומחים בתחום 'בדיקת קרינה ירושלים' שיוכלו להגיע אל הבית או המשרד שלכם ולהסביר לכם מהי בדיקת קרינה ואילו סוגי בדיקות קרינה חשוב לבצע בביתכם או בסביבה בה אתם שוהים רוב שעות היום. נכון להיום רוב הבדיקות הן בדיקות קרינה אלקטרומגנטית מסוגים שונים, כלומר, בדיקת קרינת RF (בדיקת קרינה אלקטרומגנטית RF ממוקדי שידור אלחוטי כגון: אנטנות סלולריות, אנטנות FM, אינטרנט אלחוטי WIFI וכדומה) ובדיקות של קרינה חשמלית (מדידות שדה מגנטי בתדר רשת החשמל ממתקנים של חברת חשמל או מארונות חשמל, מכשירי חשמל במשרד או בבית וכדומה). הידיעה שרמות הקרינה בבית ובמשרד תקינות היא דבר מרגיע. במקרה ובו הבדיקות מראות אחרת, המומחה ימליץ על דרכים לפתרון הבעיה.

בדיקת קרינה  – נקודות חשובות

  • ביצוע – בדיקות קרינה תמיד יבוצעו על ידי מומחים מוסמכים לבדיקות אלו מטעם המשרד להגנת הסביבה. אין זה משנה עד כמה אותו אדם שפרסם את המודעה 'בדיקת קרינה ירושלים' הוא איש נחמד ואין זה משנה עד כמה העלויות שלו נוחות. אם הוא אינו מציג אישור מהמדינה לביצוע בדיקות, יש להמשיך לאיש המקצוע הבא.
  • ציוד – יש לוודא שהמומחה המגיע אל ביתכם מגיע עם ציוד בדיקה מדויק שכוייל במעבדה (אחת לשנה) ומסוגל למדוד בתחום תדרים שמתאים למטרת מדידת הקרינה בביתכם.
  • דו"ח מסכם – לאחר ביצוע הבדיקה יש לרשום דו"ח המפרט את כל הבדיקות אותן ביצע המומחה, מהן תוצאות רמות הקרינה, האם התגלו בעיות קרינה ומהן ההמלצות לפתרון הבעיות.

סבורים שהגיע הזמן להבין מה קורה בבית שלכם בירושלים? מעוניינים לוודא שרמת הקרינה בבית אינה מסכנת את בריאותכם ובריאות משפחתכם? התקשרו למומחים של אינספקטרום  054-4571069  ונשמח לעזור ולענות על כל שאלה.

אינספקטרום ייעוץ קרינה - צור איתנו קשר