אינספקטרום ייעוץ קרינה

  • ד"ר ישראל כהן - פיסיקאי מומחה
  • ייעוץ, מדידות ומיגון
  • לייעוץ חינם חייגו: 054-457-1069

בדיקת קרינה סלולארית - ד"ר ישראל כהן

בדיקת קרינה סלולארית יכולה לכלול בדיקות של קרינה ממוקדי שידור סלולאריים (אנטנות סלולאריות ומתקני גישה אלחוטיים של חברות הסלולאר) ובדיקת קרינה מטלפון סלולארי. 
כיום קיימת דרישה של הציבור לבדוק קרינה גם ממוקדי שידור נוספים כגון נתבים אלחוטיים (ראוטרים), מתקני גישה אלחוטיים (רפיטרים) וכל מה שקשור לאינטרנט אלחוטי WIFI. 
חברת אינספקטרום ייעוץ קרינה מבצעת בדיקות קרינה סלולרית באישור המשרד להגנת הסביבה. הבדיקות מבוצעות בבית ובמקום העבודה. מאמר זה יגולל בפניכם מהי בדיקה של קרינה סלולארית.

 

בדיקת קרינה סלולארית – חשוב לדעת

נהוג לכנות בדיקת קרינה סלולארית גם בראשי התיבות RF כדי לציין שמדובר בבדיקת קרינה בתחום תדרי הרדיו Radio Frequencies

מדובר על סדרת בדיקות שמטרתן היא למדוד את עוצמת הקרינה הסלולארית הנובעת מאנטנות שמשמשות תחנות שידור סלולאריות או מתקני גישה אלחוטיים (הנראים כמו קופסא מלבנית המוצבת בקצה גגות של מבנים שונים) המשמשים גם הם בתור תחנות שידור סלולאריות. 

במסגרת בדיקה זאת מומלץ לבדוק את רמת הקרינה הקיימת בתדרי רדיו שונים מעבר לתדרי הסלולאר כגון: קרינה מאנטנות מיקרוגל (למשל אנטנות של בזק), קרינה מראוטרים, אינטרנט אלחוטי, טלפונים אלחוטיים ומתקנים אלחוטיים שונים בבית. 

בבדיקה מודדים את עוצמת השדה החשמלי בתדר המתאים או את עוצמת האנרגיה ליחידת שטח שאנו חשופים אליה בכל שנייה (צפיפות הספק הקרינה). 

רוב האנשים אינם יודעים שמדינת ישראל היא אחת המדינות המרושתות ביותר בעולם, כלומר יש בה מעל לאלפיים אנטנות סלולאריות, דבר שחושף את תושבי המדינה לקרינה סלולארית כמעט בכל מקום. 

חשוב מאוד לבדוק את רמות הקרינה בסביבות הבית, בתוך הבית ובמקום העבודה. 

כיוון שהמשרד להגנת הסביבה הוא זה שאחראי כל הקשור אל הפיקוח של רמות הקרינה הסלולארית בישראל, חשוב לדווח לו על חריגות מרמת הסף אותה הוא קבע.

 

מדוע בדיקת קרינה סלולארית דוקא אצלנו? בדיקת קרינה יסודית, אמינה ומקיפה מאנשים מוסמכים ומקצועיים

ישנם הרבה פרטים "קטנים" אך חשובים מאד כשבאים לבצע מדידות קרינה ולכן חשוב להזמין איש מקצוע מיומן. 

דוקטור ישראל כהן, פיזיקאי מומחה בקרינה, מביא איתו ידע אקדמאי נרחב בתחום הקרינה ומאחוריו ניסיון של אלפי בדיקות בתחום הקרינה האלקטרומגנטית. 

השילוב של ידע מעמיק וניסיון רב-שנים מאפשר לנו לתת לכם את השירות הטוב ביותר. 

אנו מבצעים בדיקות קרינה יסודיות ומקיפות בבית ובמקום העבודה, מאתרים בעיות קרינה וגם מספקים פתרונות לבעיות אלו. 

אנו נענה על כל שאלה שתשאלו, כי חשוב לנו שתקבלו תמונה נכונה ואמינה לגבי החשיפה שלכם לשדות אלקטרומגנטיים. 

המדידות מבוצעות באישור המשרד להגנת הסביבה.

ביצוע בדיקות לקרינה סלולארית / קרינת רדיו

ביצוע בדיקת קרינה סלולארית צריכה להיעשות רק על ידי בודק מוסמך שקיבל אישור מהמשרד להגנת הסביבה לביצוע מדידות קרינה בתחום תדרי הרדיו (תחום RF). 

מומלץ שביצוע הבדיקות ייעשה באמצעות ציוד מתקדם, מדויק ומכויל שמיועד במיוחד למטרת מדידות של קרינה בתחום התדרים המתאים. 

בנוסף, חשוב מאוד לוודא שאותה חברה אליה אתם פונים מספקת לכם ייעוץ מאת מומחים לקרינה סלולארית ללא עלות כלשהי. 

ההמלצה היא תמיד לפנות אל החברה על מנת לקבוע פגישה או שיחת ייעוץ בה המומחה יקבל פרטים לגבי המתקנים שנמצאים בסביבת מגוריכם או בשימושכם בבית או בעבודה ויאמר ללקוח מהן סוגי הבדיקות אותן יש לבצע. 

לאחר סיכום מועד הבדיקה וגובה התשלום עבור הבדיקות יתבצעו מדידות בשטח, יימסרו הסברים לגבי הממצאים – האם הם תקינים ועומדים בתקנים או בהמלצות של המשרד להגנת הסביבה/

במידה ואינם תקינים יימסר ייעוץ מקצועי לגבי הדרכים להפחתת החשיפה לקרינה.

 

בדיקת קרינה סלולארית – מה מגיע לנו ?

חברה מקצועית שמספקת שירותי מומחים לבדיקות מסוגים שונים, כמו למשל בדיקת קרינה סלולארית ובדיקת קרינה חשמלית (מדידת שדה מגנטי מרשת החשמל ELF), תמיד תספק ללקוחותיה את הדברים הבאים:

  • עלות – עלויות נוחות וזאת משום הידיעה שבדיקות אלו חשובות מאוד.
  • מקצועיות – מכיוון שמדובר בנושא רגיש לכולנו, רצוי שבדיקות קרינה יבוצעו ע"י אנשי מקצוע שתחום הקרינה האלקטרומנטית הוא מקצועם והם בקיאים בו גם ברמת הידע התאורטי וגם ברמת הניסיון בשטח. מידע לא נכון שיימסר ללקוח ופירוש לא נכון של תוצאות המדידה יכול לגרום לפאניקה מיותרת בקרב הציבור. 
  • ייעוץ – החברה תספק ייעוץ מקצועי מקדים וייעוץ מקצועי נוסף לאחר סיום בדיקות הקרינה לגבי הממצאים השונים ודרכי הפעולה הנדרשות.
  • דו"ח – לאחר בדיקת קרינה סלולארית, יימסר ללקוח דו"ח ובו פירוט אודות רמת הקרינה בבית או במשרד, מסקנות והמלצות לגבי המשך טיפול במידת הצורך. חשוב לדעת שמסמך זה ישמש כמסמך משפטי בעת הצורך.

יש אנטנות בקרבת הבית או ליד מקום העבודה? מעוניינים לבדוק שאין קרינת RF אצלכם? התקשרו לאינספקטרום ייעוץ קרינה 054-4571069 ואנו נשמח לשלוח לכם מומחה בתחום בדיקות קרינה סלולרית

צור איתנו קשר!
סגירת תפריט
Call Now Button054-457-1069